Podsumowanie tygodnia w polityce. "Śniadanie w Trójce" [OGLĄDAJ]
Gośćmi Renaty Grochal w "Śniadaniu w Trójce" są: Rafał Kasprzyk (Centrum), Katarzyna Kotula (Lewica), Jolanta Niezgodzka (Koalicja Obywatelska), Karol Rabenda (Kancelaria Prezydenta), Dobromir Sośnierz (Konfederacja), Piotr Uściński (Prawo i Sprawiedliwość).
"Śniadanie w Trójce"
Foto: YT/Trójka
OGLĄDAJ. "Śniadanie w Trójce"
W ostatnich dniach polską politykę zdominowała ujawniona przez media afera w warszawskim Szpitalu Południowym. Kto ponosi za nią odpowiedzialność? Czy ta sprawa spowoduje, że system ochrony zdrowia zostanie głęboko zreformowany?
Polityczna burza także wokół Orderu Orła Białego i Wołodymyra Zełenskiego. Ukraiński prezydent kurierem odesłał do Polski odznaczenie i nie przyjechał do Gdańska na międzynarodową konferencję poświęconą odbudowie Ukrainy. Kto zyskał, a kto stracił na "orderowej wojnie"?
Między innymi te tematy skomentują w "Śniadaniu w Trójce" zaproszeni politycy wraz z Renatą Grochal.
Najczęściej czytane
- Doniesienia dra Jędrzejewskiego. Realna afera czy prywatna zemsta?
- Nowe ustalenia ws. Dawida Kacprzyka. Miał kierować innym SOR-em w Warszawie
- Zełenski daje ostrzegawczy znak polskim przedsiębiorcom? "Powinien zjeść Snickersa"
Źródło: Trójka
Prowadząca: Renata Grochal
Opracowanie: Paweł Michalak