Podsumowanie tygodnia w polityce. "Śniadanie w Trójce" [OGLĄDAJ]

Gośćmi Renaty Grochal w "Śniadaniu w Trójce" są: Rafał Kasprzyk (Centrum), Katarzyna Kotula (Lewica), Jolanta Niezgodzka (Koalicja Obywatelska), Karol Rabenda (Kancelaria Prezydenta), Dobromir Sośnierz (Konfederacja), Piotr Uściński (Prawo i Sprawiedliwość).

Podsumowanie tygodnia w polityce. "Śniadanie w Trójce" [OGLĄDAJ]

"Śniadanie w Trójce"

Foto: YT/Trójka

OGLĄDAJ. "Śniadanie w Trójce"

W ostatnich dniach polską politykę zdominowała ujawniona przez media afera w warszawskim Szpitalu Południowym. Kto ponosi za nią odpowiedzialność? Czy ta sprawa spowoduje, że system ochrony zdrowia zostanie głęboko zreformowany?

Polityczna burza także wokół Orderu Orła Białego i Wołodymyra Zełenskiego. Ukraiński prezydent kurierem odesłał do Polski odznaczenie i nie przyjechał do Gdańska na międzynarodową konferencję poświęconą odbudowie Ukrainy. Kto zyskał, a kto stracił na "orderowej wojnie"?

Między innymi te tematy skomentują w "Śniadaniu w Trójce" zaproszeni politycy wraz z Renatą Grochal.

Najczęściej czytane

Źródło: Trójka
Prowadząca: Renata Grochal
Opracowanie: Paweł Michalak